ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

remont

автобусов
Богдан
(0552) 411751

arenda

складских и производственных
площадей
т. (0552)411705, (067)5518002

У Херсоні випускають обладнання, яке допоможе заощадити газ та вугілля

У Херсоні ТОВ «Механічний завод» запустив у виробництво обладнання для подрібнення гілок.
обладнання для подрібнення гілок
На підприємстві звикли економно ставитися до енергоресурсів - офісні приміщення тут не опалюються газом, для цього використовується альтернативне опалення.
Оскільки на території заводу багато дерев, за ними постійно доглядають - обрізають гілки. Викидати деревні відходи - не по-господарськи. Ось і розробили заводчани власне обладнання для переробки гілок - щоб опалювати приміщення. Розробка виявилася вдалою, тому вирішили вийти з нею на ринок.
«Ми виготовляємо котли і використовуємо їх також у себе на виробництві, - розповіла Ірина Ломова, начальник техвідділу заводу. - Паливом для таких котлів можуть бути і гілки, які практично не використовуються після обрізки. Перед конструкторами поставили завдання - розробити для заводу такий подрібнювач».
 Отримана сировина після переробки гілок є «стратегічним» видом палива для твердопаливних котлів - нагадують заводські конструктори. І це в сьогоднішніх умовах, коли потрібно економити газ і вугілля - вкрай важливо.
А адже це проблема і для міста - куди подіти після обрізки гілки з парків і скверів, як утилізувати новорічні сосни, які лежать біля смітників часом до березня. Та й власники присадибних ділянок і садів можуть використовувати такі подрібнювачі. «Для будь-якого господарства такий подрібнювач - річ дуже навіть потрібна», - зазначила Ірина Ломова. - Подрібнювач гілок у нас представлений в двох виконаннях - з бензиновим двигуном та з електроприводом. Кому як зручно. Якщо дерево підлягало і висохло, то максимальний діаметр гілок, який переробляються - до 60 мм. Якщо м'які гілки, які тільки зрізали - до 80 мм », - розповіла Ірина Ломова.

 

 

ТОВ «Механічний завод» у квітні:

- 27 квітня відвантажений м. Суми корпус земснаряду для встановлення імпортного насосного обладнання та подальшої експлуатації в одній з республік Прибалтики;

производство понтонов в Украине в Херсонепроизводство понтонов в Херсонепроизводство понтонов в Украине

- виготовив і поставив чергову партію вироби для Житомирського бронетанкового заводу. В рамках програми імпортозаміщення та договору про співпрацю ведуться роботи з підготовки виробництва нових виробів.