ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

arenda

складских и производственных
площадей
т. (0552)411746, (067)5530894

ТОВ Механічний завод

І. Загальні відомості про завод

Товариство з обмеженою відповідальністю «Механічний завод», м.Херсон, Україна - металургійне і машинобудівне підприємство з 100% приватним капіталом засновано в 2000 році.

Система менеджменту якості сертифікована за системою стандартів ISO 9001: 2008 "BUREAU VERITAS CERTIFICATION". Річний обсяг виробництва продукції близько 20 мільйонів доларів США.

Підприємство розташоване в промисловій зоні міста Херсона на двох відокремлених виробничих майданчиках.

Площа земельної ділянки металургійного виробництва 65055 кв.м, машинобудівного – 38188 кв.м.

Машинобудування включає в себе спеціалізовані цехи і ділянки для виконання заготівельних, складально-зварювальних і металообробних робіт оснащені енергоносіями, вантажопідйомним (крановим і підйомно-транспортним) і спеціальним устаткуванням.

Транспортно складської цех оснащений вантажопідйомним устаткуванням, має складські приміщення для зберігання продукції та матеріальних цінностей (склад готової продукції, склад металів, склад матеріально-технічних цінностей і т.п.). Перевезення матеріалів і продукції забезпечується технологічним транспортом різного призначення і вантажними автомобілями.

Верстатний парк складає більше 50 одиниць обладнання, в тому числі, токарні, фрезерні, координатно-розточувальні, шліфувальні, зубообробні, сверлильні, преси, пили, гнучкі вальці, машина плазмового різання листового прокату з ЧПУ і багато інших.

II. Види продукції, що виробляється:

· твердопаливні котли: побутові - потужністю від 12 до 95 кВт; промислові - потужністю від 70 до 400 кВт для опалення житлових будинків, будівель підприємств та установ соціально-культурного та побутового призначення;

· фасадні електричні підйомники (люльки будівельні) г.п 500 кг, довжиною корзини від 1 до 6 метрів з висотою підйому до 150 м. і для роботи з кранів;

· спеціальні платформи і підйомники для огляду і ремонту градирень АЕС і ТЕЦ, коксових батарей, камер і ємностей різного призначення;

· крани для подачі матеріалів «у вікно» на висоту до 30 м;

· мелкосідящіе мобільні земснаряди продуктивністю по пульпі до 40 м.куб. в годину і середньо тоннажні - продуктивністю по пульпі до 1200 м.куб. в годину з глибиною розробки до 20 м;

· плавучі самохідні очеретокосарки для косіння очерету на глибині до 1 метра;

· плавучі понтони, швидко монтовані на воді понтонні майданчики під будь-який вид діяльності в тому числі причальні, під плавучі дачі та перехідні містки.Додаткова інформація у відділі маркетингу та збуту за телефоном:


(0552) 41-17-46; моб. (067)553-08-94

Ласкаво просимо до сайту!

Изготовление Металлоконструкций.

Каждое современное строительство не обходится без использования Металлоконструкций. Металлоконструкции применяют как для возведения сложных многоуровневых зданий, так и для самых простых помещений ангарного типа, что позволяет сократить сроки и стоимость возведения сооружений, а также повысить эффективность капиталовложений. Но этим рамки использования не ограничиваются. Также мы уделяем достаточно внимания частным клиентам. Нами успешно освоено производство бытовых металлоконструкций, которые окружают нас повседневно и повышают комфорт. Возможно изготовление отдельных зданий из металлоконструкций. На сайте приеведены примеры выполненных работ. Наша компания осуществляет весь спектр услуг по изготовлению и последующему монтажу металлоконструкций согласно чертежей заказчика. Мы располагаем всем необходимым оборудованием (резки, сварки, гибки, сверловки, покраски), которое позволяет призводить металлоконструкции широкого ассортимента и высокого качества. Наша продукция соответствует всем требованиям нормативных документов, принятых в сфере производства металлоконструкций. Наша гибкая ценовая политика и индивидуальный подход к каждому клиенту — залог вашего успеха.